WELLNESS COACHING KOOLITUS – esmakordselt Eestis!

31. mai 2019 22:07. Avaldas

Alustame juba 14.06.2019 koolitusega, mis on suunatud inimeste tervise ja heaolu vallas tegutsevatele professionaalidele

 

Alustame juba 14.06.2019 koolitusega, mis on suunatud inimeste tervise ja heaolu vallas tegutsevatele professionaalidele. Eesmärgiks on kujundada spetsialiste, kes aitavad oma klientidel luua tervislikku aktiivset elustiili ning tasakaalustada elu erinevaid valdkondi (töö, tervis, suhted, stress, eneseareng jt.). Vaadeldakse tervikliku heaolu mudelit ning õpitakse viise, millele toetudes seda praktikas inimesteini viia.
Koolitus koosneb neljast kahepäevasest moodulist, mille jooksul õpime väikeses grupis inimliku heaolu teoreetilist mudelit ning praktilisi tehnikaid ning lähenemisi, millele toetudes aidata inimestel oma elumuutusi kujundada. Samuti õpime hulga töötavaid suhtlemis – ja mõjutamistehnikaid, mis aitavad toetada muutust ja vähendada vastupanu sellele. Otsime endale omast viisi olla toeks inimestele ühe raskeima ülesande juures – muuta iseennast ja oma harjumusi nii, et kasvaks rahulolu oma tööga, oma suhetega ning tervisega. Samuti leida natuke hingerahu ja tasakaalu elus, mille osa me oleme.
Teemad, mida uurime:
• Kontakti ja koostöösuhte loomine
• Töökindel coachingumudel ja selle rakendamine
• Isiklike väärtuste ja eesmärkide kaardistamine
• Motivatsiooni toetamin
e arenemiseks
• Toimetulek oma sisemiste deemonitega
• Kuidas seda kõike inimestel aidata leida ja luua tegevuskava eesmärgile jõudmiseks
Koolitaja: Margus Salumets, psühhodraama terapeut ja coach.
Koolituse maksumus:
kuni 07.06 FAF PT lõpetanud ja Eesti Personaaltreenrite Liidutreeneritele 795.- EUR, alates 08.06 kõigile 895.- EUR (sisaldab km)!
Koolituse toimumise ajad: 14-15.06; 28-29.06; 16-17.08; 20-21.09; 18-19.10 (lõputöö)
Vabadele kohtadele registreerimine toimub vastavalt teatamise järjekorrale ning kinnitatakse peale koolituse arve tasumist! Kõik lõpetanud saavad ka vastava tunnistuse!

Korraldaja: Fysioline FAF Eesti. Koolitus toimub Tallinnas
Koolitusele registreerimine ja info: margus.salumets@faf.ee & tel. 5545 823
Lisainfo: https://www.fysioline.ee/wellness-coach/

 

http://www.fitness.ee/uudis/7546/wellness-coaching-koolitus–esmakordselt-eestis?fbclid=IwAR3FVfbyMPZCt8xq5XM4Guc7KIXpkUcrurk_KXnH8QsjzanZSso_gBXrMAY

 

Kategoorias: Postitise kirjutas: Igor Burdin