Kutse osalema Eesti Personaaltreenrite Liidu töötoas (workshop) 13.05.18

14. apr. 2018 21:09. Avaldas
Hea EPTL-i liige,
Kutsume Sind pühapäeval, 13.05 osa võtma selle hooaja esimesest treenerilt-treenerile kohtumisest. Tore on üksteisega rohkem tuttavaks saada, omavahel kogemusi vahetada ja kindlasti tekivad koos aega veetes ka uued kasulikud ideed ja suunad.
Sellel korral on tervisetreener.ee treenerid Monica Lauri ja Igor Burdin valmis võtma kooviibimise juhendamise enda peale.
Igor viib läbi treeningu, kus läbi nn loomaharjutuste saad katsetada kui paindlik ja osav sinu keha on, tõotab tulla lõbus ja väljakutseid pakkuv trenn:)
Monical on plaan rääkida kliendisuhtluse teemadel – arutleme, mida kliendid personaaltreeningus peale harjutuste juhendamise veel vajavad, kuidas suhtuda nende eraelulistesse probleemidesse, kas ja kui palju peaks kliendil aitama sisemiselt kasvada.
Kindlasti on sellised arutelud kõige efektiivsemad siis, kui loomulikus ja vabas vormis on kõik osalejad valmis oma kogemusi jagama ning protsessis ilma pingeta kaasa lööma.
Ootame sind 13.05 kell 14:00 Golden Club-i uues Rotermann-i keskuses: http://www.goldenclub.ee/fitness/rotermanni/ lisaks trennile ja arutelule ootab meid lõõgastumine ja suupisted
Kategoorias: Postitise kirjutas: Igor Burdin